O sobie

Nazywam się Agata Domańska. Z wykształcenia jestem anglistą i politologiem. Studiowałam zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Dodatkowe kwalifikacje w zakresie nauczania zdobywałam w Australii gdzie też prowadziłam zajęcia z obcokrajowcami z różnych części świata i współtworzyłam program nauczania sudańskiej społeczności. Doświadczenie to nie tylko dostarczyło mi cennych wskazówek pedagogicznych ale i pozwoliło zrozumieć kulturę, światopogląd oraz doświadczenia mieszkańców Sudanu. Podczas mojej ostatniej wizyty w Australii, pracowałam w instytucie TAFE (Technical and Further Education) gdzie miałam okazję przygotowywać azjatyckich emigrantów do życia zawodowego w Adelaidzie. Ponadto posiadam podwójne obywatelstwo polskie i australijskie. Część dzieciństwa spędziłam w Australii gdzie też uczęszczałam do szkoły.

Język angielski moją pasją...

Moje zamiłowanie językiem ściśle związane jest z moją drugą ojczyzną. Jest to sentyment i wielka pasja. Moja praca daje mi dużo satysfakcji i przyjemności. Kilka lat współpracowałam z Fundacją na rzecz Collegium Polonicum prowadząc kursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Pracuję również na uniwersytecie Collegium Polonicum w Słubicach gdzie wykładam język angielski. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach metodycznych co gwarantuje wysoki poziom prowadzonych przeze mnie zajęć.

Czym wyróżniają się moje zajęcia?

Czego możecie Państwo spodziewać się po moich zajęciach? Pięknej angielszczyzny, różnorodności, ciekawych zajęć i profesjonalizmu. Jestem elastyczna i posiadam niezwykłą umiejętność podejścia do każdego słuchacza, nawet najbardziej zatwardziałego milczka. Przyjdźcie do szkoły języka angielskiego 'Australis' a zagościcie w krainie Oz na dłużej.