W ofercie naszej szkoły znajdziecie Państwo kursy o różnym profilu. Organizujemy zajęcia indywidualne, w parach (w uzgodnionych terminach) oraz grupach w zależności od potrzeb i preferencji klienta. Australis oferuje kursy standardowe, konwersacyjne, przygotowujące do matury oraz wyjazdów za granicę. Tutaj również nadrobimy zaległości i podciągniemy się w nauce.

Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowane są do dzieci, gimnazjalistów, maturzystów i dorosłych. W trakcie trwania zajęć istnieje możliwość zmiany terminów jak i również poziomu. Na zajęciach wykorzystywane są rozmaite materiały dydaktyczne wiodących wydawnictw jak i również sprzęt multimedialny. Chętnie sięgamy po literaturę i włączamy ją w swój repertuar. Poziom zaawansowania określany jest na podstawie wcześniej przygotowanego testu a nabyta wiedza sprawdzana za pomocą testów okresowych.

Angielski dla najmłodszych
Oferta angielskiego dla dzieciDzieci pokochają język angielski bawiąc się, grając i rymując. Zajęcia organizowane są według określonych bloków tematycznych które dostarczają im potrzebnego słownictwa. Atrakcyjny materiał pobudzi wyobraźnię dziecka i zachęci do nauki. Ciekawe historyjki jak i ich bohaterowie staną się częścią świata maluchów a melodyjne piosenki pozwolą dzieciom przyswoić słówka i doskonalić wymowę.

Łatwo wpadające w ucho rymowanki i piosenki pomogą utrwalić wcześniej wprowadzony materiał. Interesujące projekty nie tylko podsumują materiał ale pozwolą dziecku oddać się kreatywności i fantazji. Dzieci które nie potrafią jeszcze pisać, poznają język słuchając słówek, zwrotów, piosenek i rymowanek oraz powtarzając je i uczestnicząc w grach ruchowych. Stopniowo wprowadzane jest pisanie oraz czytanie. Luźna i bezstresowa atmosfera zapewni dzieciom dobrą zabawę.

Drodzy Państwo! Dzieci świetnie modelują wymowę nauczyciela i z całą pewnością poprawią niejednego dorosłego. Będziecie dumni ze swoich pociech.

Angielski dla młodzieży i dorosłych
Młodzież i dorośli z kolei mają inne potrzeby. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie cztery umiejętności językowe tj.: Na zajęciach wykorzystywana jest komunikatywna metoda nauczania języka, której przewodnim motywem jest płynność i komunikowanie się w środowisku anglojęzycznym. Już od pierwszego dnia wprowadzane są elementy konwersacji, ponieważ kontakt z żywym językiem jest naszym punktem docelowym zajęcia prowadzone są już na samym starcie w języku angielskim. Duży nacisk jest również kładziony na wymowę i właściwy akcent.

Podstawowy celem każdego kursu jest dostarczenie zdolności porozumiewania się w życiu codziennym. Częścią integralną takiego kursu są wszelkiego rodzaju ćwiczenia sytuacyjne, wcielanie się w postaci i odgrywanie ról, dyskusje, praca w parach oraz grupach. Na zajęciach są omawiane, ćwiczone i powtarzane zagadnienia gramatyczne oraz rozwijane wszystkie 4 umiejętności językowe. Celem takiego kursu jest praktyczne wykorzystanie i użycie języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Indywidualna nauka języka angielskiego
Zajęcia indywidualne dostosowane są do potrzeb i wymagań słuchacza. Umożliwiają one szybki postęp i dogodne dostosowanie terminu zajęć.

Spotkania te cieszą się popularnością przede wszystkim u tych, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce, bądż cierpią na notoryczny brak czasu i potrzebują bardziej elastycznego wymiaru zajęć.

Osoby pracujące, nie mające możliwości zapisania się na kurs ogólny, chętnie korzystają z takiego rozwiązania. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć również w porze rannej.

Zajęcia konwersacyjne
Zajęcia konwersacyjne adresowane są do osób ze znajomością języka angielskiego pragnących udoskonalić swoją płynność językową oraz poszerzyć zasób słownictwa. Eliminacja błędów gramatycznych jak i wymowy stanowi ważny komponent kursu konwersacyjnego.

Tematyka zajęć dopasowywana jest do potrzeb i zainteresowań poszczególnego/nych słuchaczy. Najczęściej są to zajęcia autorskie, w którym kursanci aktywnie uczestniczą w doborze treści.

Zajęcia tego typu są niesamowicie inspirujące i twórcze. Stymulują spontaniczną wypowiedź oraz gwarantują dobrą zabawę.